środa, 25 listopada 2009

Sprawy organizacyjne

Dla wszystkich, którzy w czasie spotkania organizacyjnego ratowali świat i wchodziło im ono w konflikt logistyczny podaję co następuje: 

-ustalono terminy spotkań, tj. wtorki o 19 w sali 28
-ustalono tematykę spotkań, tj. metodyczną lekturę bardzo przystępnej książki Tomasza Bigaja pt. "Kwanty, liczby, abstrakty". Kolejne rozdziały będą sukcesywnie umieszczane na forum oraz rozsyłane na wszelakie sposoby (patrz grupa mailingowa)
-pierwsze dwa spotkania, tj. wykład Profesora Placka i wstęp do problemu filozofii nauki, który przedstawi nasz kolega Karol Wilczyński są już ustalone, także pracę nad tekstem zaczynamy dopiero za dwa tygodnie
-co jakiś czas będą się pojawiać indywidualne referaty oraz będą zapraszani goście spoza instytutu
-tematyka będzie w miarę możliwości wzbogacana o przykłady filmowe (okazuje się, że jeden z członków posiada ich aż 100 GB, wiec będzie czym obrazować)
-założona została grupa mailingowa http://groups.google.pl/group/sfnip-uj , zachęcam do wpisywania sięW tym tygodniu ze względu na wykład Profesora Placka nie będzie spotkania we wtorek, następne regularne już zebranie odbędzie się 8 grudnia (referat Karola), praca z tekstem w takim razie zaczyna się od  15 XII.


Ukłony,
MM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz